Via SMS půjčka

Via SMS půjčka – rychlá půjčka pro vaše finanční potřeby, které se mohou mnohdy zvrtnout ani nevíte jak. Pokud právě řešíte finance a bezpodmínečně musíte realizovat své plány, půjčka vám jistě může pomoci. Via SMS půjčka vám pomůže získat peníze v částkách od 300 Kč do 12 000 Kč. První půjčka  prostřednictvím poštovní poukázky činí 2 000 Kč. K vyřízení půjčky nebudete potřebovat žádného ručitele a ani jiný druh zajištění.

Via SMS půjčka vám pomůže

Splácení půjčky je možné na dobu od jednoho do třiceti dní. Webové stránky Via SMS půjčky obsahují taktéž praktický kalkulátor, kde se dozvíte, kolik zaplatíte při konkrétní vypůjčené sumě s ohledem na vypůjčovací dobu – počet dní. Vyřízení půjčky je od podání žádosti velice rychlé. Vlastně můžete potřebné finanční prostředky získat už během několika minut, kdy budou převedeny na váš bankovní účet. Rychlost je ovlivněna bankou, kde máte zřízen váš účet.

Rychlá půjčka přes SMS je dostupná lidem v různém věku (plnoletým), konkrétně od dvaceti do 65 let. Získat ji mohou nezaměstnaní, ženy na mateřské i osoby, které nemají ručení nebo jim banka nechce půjčit peníze, ale zároveň nemají žádné záznamy v registrech dlužníků.

Rozhodnutí o schválení půjčky se sděluje prostřednictvím SMS zprávy, která přijde na vámi udaný mobilní telefon nebo email. Odpověď můžete čekat už do deseti minut od odeslání žádosti – pokud žádáte v pracovní době. Žádosti o půjčku se přijímají 24 hodin denně, ale schvalování a výplata půjček probíhá jenom během pracovních dnů, v čase od 9 do 18 hodin.

Via SMS půjčka se poskytuje občanům České republiky, kteří budou při první žádosti zadávat číslo mobilního telefonu, rodné číslo, jméno apod. Na mobilní telefon obdržíte aktivační kód, ten zadáte ve svém profilu na webových stránkách. K dokončení registrace je nutné zaplatit registrační poplatek 1 Kč . U této půjčky registrační poplatek platit nemusíte.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..