SMS půjčka od Kredito24

Kredito24 je SMS půjčka, která slibuje vyhovění vašim potřebám. Chcete získat půjčku? Potom postačí poslat žádost ve formě jedné SMS a během několika minut se vám peníze objeví na vašem bankovním účtu. Rámcovou smlouvu stačí uzavřít pouze jednou a posléze už jen můžete využívat služeb snadného půjčování peněz rychle a snadno.
Vyplňování údajů vás tedy čeká jenom jednou a poté si tuto činnost jistě rádi odpustíte… nebude totiž potřeba.

SMS půjčka odkudkoliv

Kredito24 je způsob, jak si půjčit peníze odkudkoliv a kdykoliv – přesně podle vaší potřeby, protože nebudete potřebovat nic víc, než mít a využít váš mobilní telefon. O půjčku si klidně zažádáte večer, v noci, brzy ráno… sedm dní v týdnu, po 24 hodin. Firma působí v mnoha evropských zemích, zákazníci potvrzují, že se jim vychází maximálně vstříc.

Další zajímavý článek:  Spůjčka SMS

Nabízí se flexibilní finanční produkty, transparentní smlouvy a ochrana vašich údajů. Žádné skryté poplatky. Všechny náklady budete mít zahrnuty v ceně půjčky a již na kalkulačce uvidíte, kolik budete splácet a jak dlouho. Při řádném splacení SMS půjčky se zvyšuje s každým dalším půjčením zvyšuje úvěrový limit, až na částku 12 500 Kč.

Poplatky SMS půjčky od Kredito24

Platí jedna sazba pro všechny. Poplatky činí 10% z výše úvěru na 7 dní nebo méně, 15% z výše úvěru na 8 – 14 dní, 25% z výše úvěru na 15 – 21 dní, 30% z výše úvěru na 22 – 30 dní. Půjčky nesplacené včas se posléze účtují jinak – pochopitelně vyšší sazbou, protože nedošlo k dodržení podmínek.

Další zajímavý článek:  Jak poznat, že se jedná o férovou půjčku?

Půjčku si lze nechat prodloužit, ale počítejte s extra poplatky – 15 % z výše úvěru o 7 dní, 20 % z výše úvěru o 15 dní, 30 % z výše úvěru o 30 dní. Účtují se rovněž poplatky za pozdní platby – 20 % z výše úvěru za platbu zpožděnou o 1 den, 23 %z výše úvěru za platbu zpožděnou o 5 dnů, 25 %z výše úvěru za platbu zpožděnou o 10 dnů, 30 %z výše úvěru za platbu zpožděnou o 15 dnů a 35 % z výše úvěru za platbu zpožděnou o 20 dnů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..