SMS půjčka ihned

Půjčka NetCredit je SMS půjčka ihned, která vás nezklame rychlostí svého vyřízení a nenáročností při sjednávání. Rychlou půjčku NetCredit můžete obdržet v nižších částkách, což se může hodit k pokrytí neočekávaného vydání nebo několik dní před výplatou, kdy se nedostává peněz. V této době není čas na nějaké otálení, protože peníze jsou potřeba ihned.

Půjčka Net Credit je dostupná pouze občanům české národnosti. Ti musí mít zajištěný trvalý pobyt na území České republiky. SMS půjčka ihned od NetCredit je však možná pouze v případě, že žadatelé se momentálně nachází ve věkovém rozmezí od dvaceti do 65 let. K výhodám půjčky se řadí fakt, že se nemusí shánět žádní ručitelé ani jiné zajištění půjčky. Půjčka se poskytuje bez potřeby ručitelů

SMS půjčka ihned – lze žádat online

První půjčka u NetCredit je k dostání pouze prostřednictvím online služby. Vyplníte žádost o půjčku online, na webových stránkách společnosti. Při první žádosti se vyplňuje registrační formulář online a také se platí jeden halíř jako forma ověření – jde o registrační poplatek. Vše probíhá velice rychle a dojde k ověření vašich údajů a k posouzení vaší žádosti o půjčku.

SMS půjčka ihned od NetCredit umožňuje získání půjčky až do výše 12 000 Kč, ale při první žádosti se budete muset spokojit s maximální částkou ve výši 4500 Kč. Jakmile budete žádat podruhé, lze využívat k žádosti jenom mobilní telefon a posílat vše přes SMS.

Vždy budete předem vědět, kolik musíte celkem zaplatit a budete znát rovněž termín, do kterého musíte vše řádně vyrovnat. Splácení půjčky probíhá od jednoho do třiceti dní. V případě, že budete chtít prodloužit splácení půjčky, je to možné pouze s předstihem – zaplatíte za to poplatek.

O půjčku NetCredit, na kterou jsme napsali recenzi zde, mohou žádat pouze osoby se stálým měsíčním příjmem a s účtem v bance. SMS půjčka ihned od NetCredit neumožňuje mít zápisy v registru dlužníků.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..