SMS půjčka bez registru

SMS půjčka bez registru se vyplatí uzavřít všem osobám, které měly či stále mají problémy se splácením svých úvěrů, hypoték a půjček u různých bank a nebankovních společností. Jednou z možností je půjčka CreditOn. Jedná se o krátkodobou SMS půjčku, která se nejvíce využívá v době před výplatou, kdy scházejí nějaké extra peníze.

SMS půjčka bez registru CreditOn poskytuje půjčky až do 20 000 Kč. Jestliže žádáte poprvé, počítejte s omezením částky na maximálně 4000 Kč. Po splacení se automaticky přeřazujete do věrnostního programu a tady vám mohou být poskytnuty sumy až do maximální výše, tedy zmiňovaných 20 000 Kč.

SMS půjčka nabízí efektivní řešení

Celá půjčka i se stanovenými poplatky musí být zaplacena obvykle do třiceti dnů. K žádosti o SMS půjčku bez registru od společnosti CreditON budete potřebovat jenom vlastní bankovní účet či dispoziční právo k jinému bankovnímu účtu, internetový přístup a mobilní telefon. Žádné jiné doklady se nevyžadují. Půjčka se obejde bez potvrzení o příjmu a také bez ručitelských závazků a zástav na váš majetek.

Chcete si požádat o půjčku maximálně do 4 999 Kč? SMS půjčka bez registru CreditOn umožňuje, že v tomto případě není nutné podepisovat smlouvu. Vyřizování a schvalování půjčky zabere přibližně 30 minut. Schvalování je částečně automatizované, proto není problém se výsledek  o schválení nebo zamítnutí dozvědět brzy.

Žádost o půjčku si mohou podat osoby s věkem od osmnácti do šedesáti let. Zároveň musí jít o občany České republiky. Žádosti se podávají online způsobem na webových stránkách, tedy z pohodlí vašeho domova. Jestliže už máte za sebou online registraci, můžete si také požádat o půjčku díky SMS zprávě. Po registraci totiž získáte heslo k vašemu uživatelskému profilu, které můžete využít i později. Registrace se požaduje pouze pro nové klienty. Peníze se ihned po vyřízení odesílají na váš účet v bance.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *