Smart půjčka přes SMS

Smart půjčka přes SMSSháníte peníze rychle a bez náročných schvalovacích postupů? Velice rychlé jsou půjčky přes SMS. Stačí poslat zprávu díky vašemu mobilnímu telefonu a během chvíle můžete mít k dispozici potřebný obnos. Pochopitelně to nepůjde bez daného postupu a také bez řádného splacení půjčky v dojednaném termínu.

Půjčky a úvěry od Smart mají výhodné podmínky pro mnohé zletilé osoby. Díky půjčce si můžete pořídit cokoliv momentálně potřebujete, klidně si to můžete i rozmyslet a vyměnit původní účel za jiný, protože se půjčka poskytuje jako neúčelová.

Smart půjčka se vyřizuje velice rychle, protože můžete s žádostí začít z vašeho domova. Máte možnost buď vše vyřídit díky online službám, kde vyplníte připravený formulář a kliknutím odešlete po vyplnění, anebo vše zařídíte telefonicky. Obchodní zástupce vás zkontaktuje již do dvou dnů a dohodnutou hotovost též doručí až k vám.

Další zajímavý článek:  SMS půjčka ihned

Smart půjčka je k dispozici v nižších částkách, konkrétně se jedná o sumy v rozmezí od 5000 Kč do 50 000 Kč. Posuzování je rychlé. Půjčka nebude potřebovat žádné složité papírování a můžete počítat s maximální diskrétností. Půjčku lze splácet v době od osmi do třinácti měsíců. Přesnou dobu splácení si dojednáte s poskytovatelem. Splácení probíhá v pravidelných měsíčních splátkách.

Půjčka je k dispozici v celé České republice. O půjčku mohou požádat zaměstnanci se stálým příjmem ze zaměstnání, ale také důchodci s invalidním nebo starobním důchodem a bude vyhověno i ženám na mateřské dovolené. Pokud bude při posuzování zjištěna nedostatečná bonita, bude se vyžadovat pro účast na půjčce spoludlužník. Smart půjčka je určena osobám s trvalými příjmy a s minimálním věkem 18 let. K půjčce se dokládají dva doklady totožnosti – jeden z nich musí být občanský průkaz. V online žádosti vyplníte jméno, příjmení, telefon, email, rodné číslo a adresu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *