Rychlá SMS půjčka

Půjčky se poskytují v různých výších. Někdo potřebuje milióny, jiný se spokojí s několika tisícovkami. Největší zájem o rychlé SMS půjčky se zaznamenává v době před výplatou, protože právě v tuto dobu jedinci a rodiny nejvíce pociťují nedostatek peněz na běžné záležitosti. Může se však vyklubat i nečekaná platební povinnost a v tento čas není moc finančních rezerv.

Rychlá SMS půjčka Kredia vyřeší vaši finanční potřebu ihned a bez zbytečného papírování. Krátkodobá SMS půjčka vám poslouží jen na nejnutnější dobu a během několika dní až týdnů ji zase vrátíte i se smluvenými poplatky (úroky).

Řadíte se mezi nováčky v půjčování a půjčka u Kredia bude vaše první? Potom vám bude poskytnuta částka maximálně 1000 Kč.

Rychlá SMS půjčka je opravdu rychlá

Pro první žádost o rychlou SMS půjčku Kredia musíte nejdříve zajistit svou registraci na webových stránkách společnosti. Následně obdržíte email a potvrzovací SMS s informacemi týkajícími se schválení nebo zamítnutí půjčky. Potom se na vaši adresu odešle rámcová smlouva, kde nebude chybět ani ověřovací kód. Po vyplnění ověřovacího kódu získáte půjčenou částku. Smlouvu je třeba poslat zpátky na adresu Kredia.

Rychlá SMS půjčka Kredia se od druhé půjčky může pohybovat do maximálně 2000 Kč, od třetí půjčky si lze půjčit až 3000 Kč, od čtvrté 4000. Takto bude půjčování pokračovat až do maxima 10 000 Kč.

Jak probíhá splácení SMS půjčky u Kredia?

Půjčka je krátkodobá, o výhodách i nevýhodách těchto typů půjček bylo psáno na tomto magazínu. Doba k navrácení půjčené sumy i s poplatky je možná v době 15, 22 nebo 30 dní. SMS půjčka se poskytuje na libovolné účely, je neúčelová.

Půjčka je dostupná pro plnoleté občany s trvalým pobytem na území České republiky. Nevyžaduje se potvrzení o příjmech, proto si mohou půjčit také lidé bez zaměstnání a bez dostatečně vysokého příjmu. Pro kladné vyřízení půjčky nebudete potřebovat žádné ručitelské závazky ani zástavu majetku. Peníze z půjčky se posílají na váš bankovní účet. Více o tomto typu půjček se dočtete v tomto článku.