Rychlá SMS půjčka Real Money

Rychlá SMS půjčka Real MoneyVelmi rychlé půjčky takřka na počkání jsou v současnosti realitou. Není nutné dlouho čekat na vyřízení a velmi brzy můžete vyřešit různé vzniklé finanční problémy, například v době před výplatou, nebo při nějakém nečekaném vydání peněz.

Rychlá SMS půjčka je nabízena také společností RealMoney. Jako u většiny poskytovatelů SMS půjček platí, že úplně první vaše žádost o půjčku se musí uskutečnit přes webové rozhraní poskytovatele. O SMS půjčku u Real Money nejprve požádáte online způsobem, protože se musíte zaregistrovat. Do registračního formuláře vyplníte požadované informace – jde o osobní údaje a info k půjčce.

SMS půjčka Real Money

V rozhraní vašeho vzniklého půjčkového účtu si snadno vyberete výši půjčky, pak odešlete žádost k posouzení. Jakmile dojde ke schválení a vy půjčku odsouhlasíte smlouvu ve vašem klientském účtu, těšte se na peníze, které se odesílají okamžitě na vámi udaný bankovní účet.

Další zajímavý článek:  Mutuo - SMS půjčka Mutuo

Rychlá SMS půjčka Real Money je vyřízena bez osobních schůzek. Zpracování a posuzování půjček probíhá 24 hodin denně. Pokud vlastníte bankovní účet u GEMoney Bank, peníze z půjčky přijdou do 60 minut od odeslání. V případě ostatních bank počítejte s dobou do 24 hodin.

Půjčky se poskytují v částkách od 1000 Kč do 5000 Kč. Nový klient může mít zájem o částku 2000 Kč maximálně. V případě bezproblémového splacení si potom lze půjčit více. Rychlá SMS půjčka Real Money se poskytuje na dobu maximálně 21 dnů. Odložení splatnosti je zpoplatněno přesně stanovenou částkou a může se učinit odklad o 7 dní. Splatnost se dá odložit pouze v době, kdy půjčka trvá, po uplynutí splatnosti dojde k vymáhání dlužné částky.

Další zajímavý článek:  SMS půjčka Omega

Půjčky od Real Money se uvádějí jako bezúročné, ale je třeba si uvědomit, že byly stanoveny poplatky za výpůjční dobu, které vlastně nahrazují úročení. Tzn. při půjčení nějaké částky se vždy vrací tato suma i s poplatky a ne jenom to, co jste si půjčili.

2 comments

  1. Dobrý den, mám velice dobré zkušenosti s rychlou půjčkou (odtud – http://pujckalusk.cz), když jsem potřeboval nečekaně, peníze tak mi je do 10 minut schválili a měl jsem je na účtě zhruba za hodinku. Rychlá půjčka mi velice pomohla to ne jednou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *