Rychlá půjčka přes SMS

Přestože si téměř každý člověk snaží svůj život plánovat co nejlépe, někdy se stanou situace, kdy si musíte zajistit finance mimo běžného rozpočtu za pár hodin. Pokud nemáte dobrého známého, který Vám s tímto problémem pomůže, jedinou šancí jak se dostat k penězům bývá rychlá půjčka. Ani to však není velmi jednoduché, protože proces zažádání a odsouhlasení půjčky chvilku trvá.

Poskytovatelé však myslí i na takové situace a nabízejí i takové produkty. Jedním z nich může být i rychlá půjčka přes SMS.

Rychlá půjčka přes SMS je produkt, který mají ve své nabídce některé nebankovní společnosti. Hned na začátku si ale řekněme, že takto můžete získat finance jen od 500 po 5000 korun. Pokud jste nový klient, první půjčka může být maximálně ve výši 2000 Kč. Pokud však tuto půjčku splatíte bez problémů a podle všech dohodnutých podmínek, stáváte se v očích společnosti důvěryhodný klient a následná půjčka už může být vyšší.

Podobně postupuje i společnost Ferratum, která takové půjčky poskytuje. Pokud si chcete půjčit právě u nich, postup je následující. Na jejich internetových stránkách si najdete tel.. číslo, kde zašlete SMS zprávu, kde uvedete všechny potřebné údaje o sobě, čili jméno, adresu, číslo účtu. Také ve zprávě uvedete výši požadované půjčky a Vámi navrhovanou dobu splácení. Následně Vás společnost bude telefonicky kontaktovat pro ověření Vašich údajů a žádost se zpracuje.

Tip pro čtenáře: Rychlá půjčka přes SMS se tak může začít realizovat již za pár minut, či hodin.

Rychlá půjčka přes SMS bývá dostupná do několika málo hodin

Pokud bude půjčka odsouhlasena, budete o tom informována prostřednictvím SMS, kde bude uvedeno Vaše přihlašovací údaje, čili identifikační číslo a heslo. Pomocí nich se přihlásíte na Váš osobní účet, kde následně odsouhlasíte všechny smluvní podmínky. Pokud bude vše na pořádku, společnost Vám posílá peníze.

Další zajímavý článek:  Nebankovní americká hypotéka je zdrojem peněz na cokoliv

Celý proces odsouhlasení půjčky a zaslání peněz může skutečně trvat pár hodin a proto je tato rychlá půjčka přes SMS mezi lidmi oblíbená. Její velkou výhodou je i to, že proces přihlašování a odsouhlasení již nemusíte opakovat, pokud si chcete půjčit podruhé. Pak už jen přejdete přímo do Vašeho osobního účtu, zvolíte částku a čas splácení a půjčka je Vaše.

Podobně postupují i jiné společnosti. Například společnost Creditone, ale při ní všechny výše uvedené kroky můžete vyřešit i přes jejich internetovou stránku. Při kladném vyřízení a odsouhlasení je rychlá půjčka přes SMS na Vašem bankovním účtu již za třicet minut. Výhodu mají stálí zákazníci, kteří nemusí řešit registraci a žádají už jen o konkrétní částku, která jim bude poskytnuta.

Další zajímavý článek:  Korektní půjčka bez poplatků předem

Rychlá půjčka přes SMS je zajímavá pro svou rychlost vyřízení, ale samozřejmě i zde musíte počítat s úrokem za poskytnutí půjčky. Společnost Creditone je nazývá poplatkem, ale je to v podstatě totéž. Co je však zajímavé, je to, že tento poplatek se mění v závislosti na množství půjčených peněz a doby splácení. Čím déle se půjčku chystáte splácet, tím více zaplatíte na poplatku.

Zmínit můžeme i jiné společnosti u nichž je možná rychlá půjčka přes SMS. Při všech těchto společnostech však platí, že přes SMS zprávu si můžete půjčit maximálně 10 000 korun, ale liší se maximální doby splácení. Pokud budete chtít tyto parametry měnit, můžete se na společnosti obrátit a bude Vám nabídnuta jiná forma půjčky.

Photo by Au Kirk

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..