Půjčka.TV – SMS půjčka

Rychlá půjčka z pohodlí vašeho domova je možná a mezi tyto druhy půjčky patří rovněž Půjčka.TV – SMS půjčka. Tato půjčka je spojena s registrací a následným přihlášením v online rozhraní na webových stránkách nebankovní společnosti. využívá se i zabezpečené přihlášení, takže se vám nikdo nemůže dostat do vašeho profilu a zde si půjčovat vaším jménem a s vašimi údaji.

Žádost o půjčku po registraci

O SMS půjčku požádáte po provedené registraci velice jednoduše, v prvním kroku nejprve pošlete SMS na uvedený telefon, následně údaje potvrdíte a ve třetím kroku dojde k potvrzení peněz a převodu.

Žádost o půjčku prostřednictvím SMS půjčka je podána díky zprávě, která bude poslána v požadovaném tvaru PUJCKATV(mezera)uživatelské ID(mezera)částka(mezera)trvání.

Další zajímavý článek:  Finspace - MobilPůjčka.cz

Jakmile dojde ke schválení půjčky, dostanete SMS zprávu s ověřovacím kódem, kterým svou žádost musíte potvrdit. Potvrzení žádosti musí proběhnout do jedné hodiny od obdržení ověřovacího kódu. Musíte žádost a smluvní podmínky o půjčku potvrdit pomocí odeslání kódu na číslo mobilního telefonu, kdy SMS zpráva bude ve tvaru: POTVRZUJI(mezera)zaslaný ověřovací kód. Poté už jen čekáte na rozhodnutí o poskytnutí půjčky, které rovněž obdržíte SMS zprávou. A konečně, po obdržení vašeho potvrzení a schválení půjčky se peníze převedou na váš bankovní účet. Za SMS zprávu zaplatíte jenom poplatek podle tarifu u poskytovatele GSM služby.

Kolik si mohu půjčit a splácení půjčky

Prodloužení půjčky je možné, když si zažádáte. Počítejte s tím, že prodloužení je zpoplatněno podle sazeb v ceníku. O půjčku žádat si může zažádat zaměstnanec, nezaměstnaný / ÚP či ČSSZ, podnikatel, důchodce nebo žena na mateřské dovolené. Půjčka je určena pro občany České republiky a lze získat částky od 500 Kč do 12 000 Kč. Půjčka se poskytuje bez nahlížení do bankovních nebo nebankovních registrů a bez ručitele.

Další zajímavý článek:  Finsen půjčka je rychlá a dostupná online

Photo by frankieleon

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *