Půjčka Profidus je rychlou půjčkou před výplatou

Máte nečekané výdaje právě v době před výplatou? Můžete si pomoci díky speciálním půjčkám, které se dávají v nižších částkách. Extra hotovost se prostě může hodit kdykoliv a dá se rychle vyřídit.

Půjčka Profidus – žádost snadno a rychle

O půjčku můžete poprvé požádat dvěma způsoby – vyplníte online žádost, nebo zašlete SMS v požadovaném tvaru. Následně vám zavolá operátorka, která si ověří zájem o půjčku a posléze se bude posuzovat, zda dojde ke schválení nebo zamítnutí žádosti o půjčku. V případě, že došlo ke schválení žádosti, obdržíte SMS s nabídkou na půjčku. V případě souhlasu odešlete potvrzující SMS.

Další zajímavý článek:  SMS půjčka bez registru

U první půjčky budou peníze poslány poštovní poukázkou na adresu, kterou jste uvedli. Peníze budete mít nejdéle do tří dnů. U žádosti o půjčku vyplníte některé osobní údaje, například jde o jméno, příjmení, rodné číslo, číslo OP, číslo bankovního účtu, mobilního telefonu, email, adresu apod.

Musíte potvrdit čestné prohlášení o přečtení smluvních podmínek a o pravdivosti uvedených informací. Půjčka před výplatou se vyřizuje bez předkládání dokladů a ani se neprokazuje příjem. Půjčky budou vyřízeny okamžitě, pokud budou žádosti doručeny v pracovní době od 9 hodin do 17 hodin. Jestliže podáte žádost mimo tuto dobu, vyřídí se následující den.

Půjčka s možností prodloužení splatnosti

Půjčky se poskytují v částkách od 500 Kč do 4 999 Kč. Ovšem pro nové zájemce platí omezení a pokud chcete půjčku poprvé, bude vám poskytnuta částka v maximu 1 000 Kč. Druhá půjčka se poskytuje maximálně do 3 000 Kč a teprve od třetí půjčky lze dosáhnout na 4 999 Kč. Prodloužení splatnosti půjčky je možná za poplatek. Splatnost půjčky je stanovena na 15 dní. U první žádosti bude půjčka vyřízena do tří dnů, od druhé žádosti se vyplácí peníze okamžitě – v den podání žádosti.

Další zajímavý článek:  Rychlá půjčka přes SMS

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..