Půjčka Home Credit

home-creditPůjčka Home Credit znamená pro vás příležitost, jak si poradit se sehnáním peněz i bez proseb u kolegů, přátel nebo příbuzných. Půjčka Home Credit se vyznačuje svou bezvadnou rychlostí při posuzování a celkového vyřízení včetně vyplacení požadované sumy peněz. Peníze v hotovosti získáte nejen snadno, ale také na cokoliv, co se vám právě hodí uhradit. Půjčka je totiž k dispozici jako neúčelová, u které se poskytovatel nezajímá o účel použití.

Půjčku Home Credit můžete obdržet v rozmezí částek od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Nejprve si jen stačí uvědomit, kolik budete momentálně potřebovat peněz a můžete začít s podáním své žádosti o půjčku. Výše půjčky by v každém případě měla být taková, aby vám vystačila na momentální placení, ale určitě si neberte příliš mnoho, protože všude se platí nějaké poplatky nebo úroky navíc. Je dobré si uvědomit, jak se zvládne následné placení splátek v dojednaných termínech.

Další zajímavý článek:  SMS půjčka ihned

K půjčce od Home Credit budete potřebovat dva doklady totožnosti. Občané České republiky se zaměří na předložení občanského průkazu s jedním dalším dokladem – je možné předkládat například rodný list, cestovní pas, řidičský průkaz a zbrojní průkaz. Pro potřeby smlouvy a posouzení se udávají informace o firmě, u OSVČ adresa, přesný název firmy, IČO, telefon.

Home Credit půjčka se vypracovává a posuzuje bez poplatků předem. Půjčka je dostupná pro zájemce, kteří mají stálý zdroj příjmu. O půjčku mohou žádat jenom plnoletí občané, tedy s věkem nad osmnáct let. Pro případy, kdy se v budoucnosti ocitnete v nouzi z různých důvodů – třeba zdravotních. Máte možnost si pojistit vaše splácení.

Další zajímavý článek:  Rychlá půjčka první zdarma bez starostí

Půjčka u Home Credit se sjednává hned několika způsoby – vyberte si to, co vám vyhovuje nejvíce. Půjčku můžete sjednat telefonicky, online nebo na pobočkách České pošty. Nejsou potřeba žádní ručitelé.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..