Půjčka Express credit online nebo přes SMS

Jestliže potřebujete rychlou půjčku, kterou lze sjednat online způsobem nebo pomocí SMS, můžete zkusit možnost od Express credit. Půjčka od Express credit se poskytuje v částkách od 1000 Kč do 10 000 Kč. První půjčka novým zákazníkům má však omezení a lze si půjčit maximálně 2000 Kč. Druhá půjčka je možná v částce až 3000 Kč, třetí půjčka až 4000 Kč.

Půjčka pro fyzické osoby

Půjčka Express credit je určena pro zájemce – fyzické osoby, ve věku od 21 do 65 let. Musí se zároveň jednat o pracující osoby, které nemají žádné neuhrazené dluhy a jejich platební historie je naprosto v pořádku.

Při posuzování se kontrolují registry dlužníků. Půjčit se dá na cokoliv potřebujete, protože se jedná se o bezúčelovou půjčku.

Další zajímavý článek:  Rychlá SMS půjčka Real Money

Půjčka Express credit má splatnost 7, 14, 21 a 28 dní. V případě potřeby se dá splatnost opakovaně prodloužit. Při žádosti o půjčku nebudete platit žádné poplatky předem za posouzení a vyřízení.

Zajištění půjčky Express credit

U půjčky Express credit se nepotřebuje ručitel ani jiný druh ručení/zajištění. U půjček od Express credit jsou přesně stanovené poplatky, které zaplatíte společně s vypůjčenou částkou. Zastupují úroky. Například u půjčky 1000 Kč zaplatíte za 7 dní 70 Kč navíc, za 14 dní půjčení si připravte  140 Kč navíc , za 21 dní 200 Kč a za 28 dní 250 Kč navíc. Jednotlivé poplatky se zvyšují s vyššími částkami. U vypůjčených 10 000 Kč činí poplatek za 7 dní 700 Kč, za 14 dní zaplatíte 1400 Kč, za 21 dní 2000 Kč a za 28 dní 2500 Kč.

Další zajímavý článek:  Nebankovní půjčky Fastfin

Výhody půjčky Express credit

U půjčky předem víte, kolik musíte vrátit a lze se tedy předem rozhodnout. Půjčka Express credit  se dá zajistit přes internet nebo SMS zprávou. Stačí vyplnit registrační formulář online, uhradit registrační poplatek 1 Kč a potom se přihlásit do online rozhraní a vybrat si půjčku z nabídky. Půjčka pomocí mobilu se dá realizovat až v době, kdy už budete mít uskutečněnou online registraci.

Photo by AMagill

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *