Půjčka bez registru je vhodná nejen na rozjezd podnikání

Začínající podnikatelé to nemají v bankách jednoduché. Zpravidla je žádost o úvěr začínajícím podnikatelům zamítnuta. Hlavní problém, který banky nedokážou akceptovat, je nemožnost doložení příjmů.

Jako podnikatel nemáte rozjezdy zrovna jednoduché

Podnikatel, který začal podnikat např. před měsícem, logicky daňové přiznání dodat nemůže. Přesto, že má začínající podnikatel skvělý podnikatelský záměr, banka bez doložení DP nedokáže pro takového podnikatele úvěr realizovat. Některé banky vyžadují dokonce doložení daňového přiznání za 2 roky!

Můžete mít dokonale zpracovaný podnikatelský záměr, ekonomickou rozvahu apod., na rozjezd této Vaší podnikatelské činnosti potřebujete větší kapitál (nákup strojů, techniky, vybavení, atd.). Pokud nemůžete doložit bance dostatečně dlouhou podnikatelskou historii, banka Vám úvěr neposkytne! A už vůbec nemáte u bankovních ústavů šanci na získání úvěru v případě, že jste někdy byli ve zpoždění se splátkami nějakého úvěru, nebo se dostali do nepovoleného mínusu na svém bankovním účtu, a to i jen doslova pár korun!

Další zajímavý článek:  Férová půjčka bez registru

Jaké je řešení tohoto zapeklitého problému? Třeba půjčka bez registru

My si velmi dobře uvědomujeme, že pokud máte zřízené živnostenské oprávnění před pár týdny, logicky můžete těžko doložit daňové přiznání za předchozí rok, natož za poslední 2 roky!

Naše společnost doložení daňového přiznání nepožaduje! A co hlavně – nebudeme Vám tři měsíce slibovat úvěr, který Vám poté zamítneme jen proto, že jste byli někdy na svém bankovním účtu v mínusu 2,- Kč, jako je tomu zvykem u bankovních ústavů!

Další zajímavý článek:  Rychlá půjčka první zdarma bez starostí

I kdybyste měli pozdní splátky u některého úvěru každý měsíc (například máte splatnost úvěru k 10. dni v měsíci a splátky úvěru hradíte po výplatě k 15. dni v měsíci), není toto u nás v žádném případě důvod k zamítnutí úvěru!

Úvěr byl tomuto žadateli u nás poskytnut bez ohledu na nulovou podnikatelskou historii a bez ohledu na negativní zápis v registru BRKI.)

Půjčka bez registru jsou vhodné nejen na rozjezd podnikání

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..