První půjčka do 5000 Kč zdarma

Máte zálusk na půjčku ihned? Stačí vám půjčení několika tisícovek? Potom můžete využít nabídky půjček od Zaplo.cz, kde mají první úvěr bez poplatků. Další půjčky se účtují podle aktuálního ceníku. Půjčku můžete využívat na cokoliv potřebujete, není vůbec vyžadováno sdělovat, na co budou použity vypůjčené peníze. Klidně tedy můžete změnit účel podle libosti.

Půjčka do 5000 Kč

Při vaší první žádosti můžete chtít půjčku ve výši od 500 Kč do 5 000 Kč. Poskytuje se na dobu až 30 dnů zdarma. Výši první půjčky ovlivňuje také váš momentální věk. Jakmile se vám povede úspěšně splatit první půjčku, můžete si s dalším půjčením sumy postupně navyšovat.

Další zajímavý článek:  Hotovostní půjčka online Homepůjčka.cz

Kdo si může půjčit?

Půjčka je určena osobám s českým občanstvím ve věku nad osmnáct let. Vyžaduje se mít veden bankovní účet v bance, která sídlí na území České republiky. Při podání žádosti se požaduje také bezdlužnost, což konkrétně znamená nemít žádné resty se splácením jiných půjček, úvěrů a hypoték. Není přípustná ani exekuce na vaše příjmy, majetek apod. Musíte být schopni splatit půjčku v dojednaném termínu.

Vše k žádosti o půjčku

Žádost o půjčku se podává online způsobem. Na webových stránkách společnosti vyplníte všechny požadované údaje v přihlašovacím formuláři. K žádost budete potřebovat kopii platného občanského průkazu nebo jiného dokladu totožnosti s fotografií. Nejprve si v online rozhraní zvolíte výši půjčky a délku splatnosti. Limit se řídí vaším věkem a počtem půjček z dřívějška u Zaplo.cz. Nejprve se zaregistrujete a přihlásíte ke svému účtu.

Další zajímavý článek:  Mutuo - SMS půjčka Mutuo

Následně potvrdíte žádost o úvěr a nahrajete kopii OP či ji zašlete emailem. Potvrzovací platba činí 1 Kč z vašeho bankovního účtu – na vaše jméno. Takto nedojde k zneužití. Poté se posuzuje půjčka, doručuje se email o schválení půjčky nebo přijde potvrzení pomocí SMS zprávy. Do patnácti minut se odesílají peníze na váš účet převodem.

Photo by Celestine Chua

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..