Osobní půjčka Cetelem až do milionu korun

Osobní půjčka Cetelem až do milionu korunPeníze jsou stále potřeba a pokud jich máte někdy méně, než jste plánovali, můžete zkusit vyřešit vaše problémy díky půjčce. Společnost Cetelem nabízí nebankovní osobní půjčky už od 20 000 Kč. A kolik si můžete maximálně půjčit?

Cetelem nabízí půjčky až do jednoho miliónu! Pochopitelně nejprve musíte projít schvalovacím procesem a půjčená částka se musí nějak pravidelně platit, aby nedošlo k exekuci a zabavení majetku nebo vašich příjmů.

Osobní půjčka Cetelem je dostupná pro plnoleté občany

O Osobní půjčku Cetelem si mohou požádat fyzické osoby plně způsobilé k právním úkonům, tedy všichni zájemci po dosažení plnoletosti – věku osmnácti let. Ke kladnému vyřízení půjčky si musíte založit a aktivně používat bankovní účet u některé z bank fungujících na území České republiky.

Další zajímavý článek:  Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty

K žádosti o půjčku u společnosti Cetelem budete potřebovat trvalý zdroj příjmu. V době žádosti se navíc nesmíte nacházet ve zkušební době či ve výpovědní lhůtě. Žádost o půjčku Cetelem bude obsahovat kontaktní a osobní informace. Dále údaje o zaměstnání a o vaší momentální finanční situaci. Doložíte potvrzení o výši příjmu, rovněž ho doloží váš partner nebo partnerka, kteří žijí  ve společné domácnosti. Dále se potřebují doložit 2 poslední výplatní pásky, kopie posledního výpisu z účtu v bance, oboustranná kopie dokladu totožnosti a dalšího dokladu o vaší totožností.

Osobní půjčka Cetelem a peníze z této půjčky můžete použít na cokoliv – je bezúčelová. Pokud si však zvolíte účelovou variantu, můžete mít nižší úrokové sazby. Splatnost půjčky je možná v období od šesti do 84 měsíců. Na webových stránkách společnosti Cetelem naleznete online splátkovou kalkulačku, kde si lze spočítat splátku ke konkrétní částce půjčky. Půjčka se poskytuje bez poplatků předem.

Další zajímavý článek:  SMS půjčka ihned

Nebudete potřebovat ručitele, ale mohou se po vás chtít spolužadatelé. Výše úrokové sazby se pohybuje od 6,9%. Půjčku Cetelem lze sjednat online, telefonicky nebo osobně na pobočce.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..