Nebankovní půjčky Fastfin

Zajímáte se o rychlé půjčky v nižších částkách? Půjčky Fastfin se zaměřují se zaměřuje na částky v rozmezí od 1000 Kč do 4 999 Kč. Pro získání rychlé půjčky musíte dodržet dané podmínky pro svou žádost. Nejprve je nutné se zaregistrovat na webových stránkách poskytovatele.

Z nabídky si vyberete vám vyhovující půjčku a dál už jenom získáte peníze. Rychlá půjčka Fastfin.cz chce vycházet svým klientům vstříc a nabízí první rychlou půjčku zadarmo, aby si mohli noví klienti vyzkoušet jak vše funguje.

Splatnost půjčky až 28 dní

Splatnost půjček je stanovena na sedm dní, čtrnáct dní, 21 nebo 28 dní. Podle půjčené částky a doby splácení jsou stanovené konkrétní poplatky. Například při půjčce 1000 Kč na 28 dní činí poplatek 280 Kč. Pokud si půjčíte 2000 Kč, budete za 28 dní vracet 2560 Kč, tedy poplatek je 560 Kč. Připadá vám 28 dní na splacení dost málo?
K dalším výhodám půjčky patří u první půjčky bezplatné prodloužení termínu splatnosti půjčky. Po poskytnutí půjčky si její splatnost můžete nechat prodloužit až o dalších 28 dní. K prodloužení je nutné si včas podat žádost, což uděláte po přihlášení k vašemu účtu na internetových stránkách poskytovatele.

Další zajímavý článek:  Extra Money půjčka – SMS půjčka rychle

Půjčky rychle a snadno

Co uděláte při první žádosti o půjčku? Nejprve vyplníte registrační formulář, pak zadáte požadované kontaktní údaje, uhradíte registrační poplatek 1 Kč. Následně vám budou zaslány přihlašovací údaje do systému, kde si vyberete půjčku a odešlete žádost o poskytnutí půjčky. Po prověření dostanete o výsledku schválení informaci SMS zprávou. Půjčené peníze se poté okamžitě odešlou na váš bankovní účet.

Splácení půjčky Fastfin bude probíhat převodem peněz na některý z účtů poskytovatele. Vždy je nutné uvést správný variabilní symbol, aby mohla být platba identifikována a zaúčtována. Půjčka se poskytuje bez ručitelů a jiného zajištění půjčky.

Další zajímavý článek:  Hotovostní půjčka online Homepůjčka.cz

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..