Mutuo – SMS půjčka Mutuo

ID-100170989Zajímá vás, jak rychle se dá vyřídit půjčka? Skutečně svižně! Někde i ve stejný den, co si podáte žádost. Rychlé vyřízení půjčky bez zbytečného papírování je snem mnoha klientů. Půjčky v nižších částkách ani nemohou být jiné než rychlé, protože se potřebují dříve, než dojde k dalšímu výplatnímu termínu. Rychlé půjčky se pořizují na cokoliv, nemusíte se obávat žádného vyzvídání. Poskytuje se také SMS půjčka Mutuo.

Půjčka se poskytuje od 1000 Kč do 5000 Kč. Jestliže si půjčujete prvně, očekávejte maximum 1000 Kč. Po řádném zaplacení celé půjčky si můžete půjčit znovu, tentokrát až 2 000 Kč. Dále se částka bude zvyšovat s každou další půjčkou až do maxima 5000 Kč. Půjčka Mutuo je určena fyzickým osobám, které mají trvalý pobyt na území ČR. Půjčit si lze na cokoliv, jedná se o neúčelovou půjčku.

Další zajímavý článek:  Půjčka Provident vám podá pomocnou ruku

První půjčku je nutné kompletně splatit do 15 dní. Druhá a každá další půjčka je se splatností 22 dní. Možné je také prodloužení splatnosti. Odklad se povoluje na dva další týdny a jde o zpoplatněnou službu s poplatkem za každý započatý týden. Od 2. půjčky získáte  týden splatnosti zdarma. Neplatíte žádné poplatky předem. Nepotřebujete ručitele ani zástavy. Budete předem znát stanovené poplatky, které zastupují úročení. Vyžaduje se  250 Kč za každých půjčených 1000 Kč.

Půjčku si můžete sjednat telefonicky a SMS zprávou. Sjednání půjčky Mutuo je možné uskutečnit odkudkoliv z ČR. Také se dá vyplnit online žádost o půjčku. Půjčka má výhodu brzkého vyřízení a posouzení. Ihned poté se posílají peníze. U první půjčky se peníze posílají jen poštovní poukázkou, následně je možný převod na bankovní účet.

Další zajímavý článek:  Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty

K výhodám půjčky Mutuo patří, že o splatnosti budete informováni a splácení se dá učinit vkladem nebo převodem. Můžete si zařídit prodloužení splatnosti. Jedná se o rychle sjednanou půjčku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *