Máte zájem o SMS půjčku? Vybrali jsme ty nejlepší v ČR

Uvažujete o tom, že si požádáte o úvěr a přemýšlíte o sjednání malé, krátkodobé a rychlé půjčky? V takovém případě by pro vás mohly být rozumným řešením tzv. SMS půjčky, které si v posledních letech získaly velkou oblibu nejen u nás, ale i v zahraničním zemích. Jaké jsou jejich největší přednosti, které z nich patří k nejlepším, co potřebujete k jejich vyřízení a jaké mají tyto půjčky rizika? Na to vše vám odpovíme v našem článku.

Hlavní výhody SMS půjček

K největším přednostem tohoto typu půjček patří především rychlost, dostupnost a snadnost vyřízení. Některé půjčky jsou vysloveně bleskové a peníze můžete mít připsány na účet už po několika minutách od podání žádosti, u jiných je možná i hotovostní výplata o víkendech a svátcích. Velkým plusem jsou mírné požadavky – mnoho úvěrů přes SMS je vhodných i pro osoby nezaměstnané, s nízkými nebo nedoložitelnými příjmy, pro studenty, důchodce, maminky na mateřské dovolené nebo pro ty, jenž mají záznam v registru dlužníků. Vyřízení těchto půjček je hračkou, vše se dá pohodlně zařídit přes internet, bez nutnosti dokládat příjmy nebo jezdit na pobočku úvěrové společnosti.

Zaplo – oblíbená půjčka s možností výběru v hotovosti

K nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším SMS půjčkám patří už delší dobu půjčka Zaplo. Ta potenciálním klientům nabízí hned několik výhod – jednak je napoprvé zdarma (bez poplatků a bez úroků) a to až do výše 8 000 Kč. Dalším velkým plusem je možnost nechat si peníze vyplatit na ruku v některé z poboček firmy Geco (trafiky a novinové stánky). Půjčka je samozřejmě naprosto bezpečná a spolehlivá, pokud si ji budete brát opakovaně, zvýší se vám limit úvěru až na 20 000 Kč.

Další zajímavý článek:  SMS půjčka Omega

Via SMS – půjčka, kterou si lze sjednat i jednoduše pomocí SMS zprávy
Jednou z mála SMS půjček, jež si lze sjednat i pomocí textové zprávy je nebankovní půjčka Via SMS. Ta – stejně jako Zaplo – nabízí úvěr pro nové klienty zdarma (v tomto případě do 6 000 Kč), doba splatnosti je do 30 dnů a maximální limit u opakované půjčky je 20 000 Kč. Půjčku Via SMS si mohou vzít lidé ve věku od 20 do 68 let, firma je součástí mezinárodní skupiny Via SMS Group, která úvěry poskytuje i v několika dalších zemích Evropy, včetně Španělska, Švédska nebo Polska.

Japonská půjčka – nejlevnější SMS půjčky v České republice
I Japonská půjčka je napoprvé zdarma, vrátit ji ale v tomto případě musíte do 14 dnů. Jinak je klasicky až na 30 dní, úvěrový rámec je od 1 000 do 15 000 Kč. U opakovaných půjček je výhodou velmi nízký poplatek, jen 33 Kč za každou půjčenou tisícovku. Kromě základní malé půjčky je v nabídce také tzv. velká půjčka, která už je od 20 do 200 000 Kč se splatností až na 7 let. Provozovatelem této nabídky je společnost Home Credit.

Další zajímavý článek:  Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty

Sjednání je jednoduché a skoro nic k němu nepotřebujete
Sjednání SMS půjčky je velmi snadnou a rychlou záležitostí. Potřebujete k němu jen zařízení s připojením na internet a z dokladů obvykle postačí pouze občanský průkaz. Formulář se žádostí vypadá u každé společnosti trochu jinak, vždy ale musíte vyplnit svoje základní osobní a kontaktní údaje, někde je vyžadováno i ověření účtu formou korunového poplatku.

Jaká jsou rizika některých SMS půjček?
I bezpečné a prověřené SMS půjčky mohou pro některé klienty znamenat určité riziko. To spočívá především v sankcích za pozdní splacení, resp. nesplacení úvěru. Někomu se sice může zdát, že u malých částek skoro o nic nejde, ale i z velmi nízkého dluhu kolem tisícovky může časem vzniknout vysoký závazek v řádu mnoha desítek tisíc. Často se pak lidé dostanou do dluhové spirály, která mnohdy končí až exekucí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *