Malá půjčka od Tisickorun.cz

Zajímají vás nízké půjčky? Ano, třeba v době před výplatou se může nějaká stovka nebo tisíckoruna navíc hodit. Jakmile získáte výplatu, zase vše vrátíte s nějakým daným poplatkem. Malé půjčky poskytuje také web Tisickorun.cz.

První půjčka s omezením částky

U první půjčky si může nový klient půjčit pouze 500 Kč, 1000 Kč nebo vyjímečně až 2000 Kč. První peníze z půjčky získáte do třetího dne poštovní poukázkou na adresu místa vašeho bydliště. Každá další půjčka je již spojena s rychlým posíláním peněz na bankovní účet – během deseti minut od sjednání půjčky. Pro první půjčku je nutné si nejprve vyplnit žádost. S každou další půjčkou si můžete půjčovat i více peněz, maximálně do částky 10 000 Kč.

Další zajímavý článek:  Extra Money půjčka – SMS půjčka rychle

Malá půjčka bez příjmu

Malá půjčka pro každého se poskytuje bez prokazování příjmu. Nebudete platit ani žádný poplatek předem za posouzení a vyřízení žádosti. Nejsou potřeba žádné osobní schůzky, protože vše sjednáte online službou, a to velice snadno a rychle. Bude dohodnut termín splatnosti, ale i tak máte možnost si nechat prodloužit splatnost, pokud se necítíte na vrácení v dojednaném termínu. VIP zákazníci mohou žádat okamžitě SMS půjčku až 10000 Kč a splatnost je jim nabízena až 30 dní.

Úhrada půjčky před termínem splatnosti

Žadatelé o půjčku mají možnost uhradit půjčku před termínem splatnosti. Poplatek za zpracování půjčky činí vždy 25% z půjčené částky za 21 dní. Poplatky v tomto případě nahrazují úročení. Za poskytnutí půjčky zaplatíte pouze poplatek za ověřovací SMS, jinak nic předem. RPSN je 454%.

Další zajímavý článek:  Online půjčka 50.000 Kč na cokoliv

U první půjčky je nyní stanoven nulový poplatek, tedy půjčíte si tisíc korun, vrátíte tisíc korun. Nulové poplatky jsou i pro částku 500 Kč a pro 2000 Kč. Pro opakované půjčky je pak stanoven poplatek za půjčených 1000 Kč zaplatíte 180 Kč, takže budete vracet 1180 Kč. Při půjčení 3000 Kč počítejte s tím, že vrátíte 3540 za 15 dní.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *