Kreditní karta znamená rychlé peníze

Pokud potřebujete rychle a bez velkého papírování získat peníze, nabízí se právě pořízení kreditní karty. Lákavé je také bezúročné období, ale zde je třeba promyslet, zda skutečně budete moci v tomto období vypůjčené peníze splatit. Pak přichází placení úroků, které opravdu nejsou nízké. To je cena za poměrně snadný způsob, jak peníze získat.

Proč je kreditka tak oblíbená

Rychlý a stálý přístup k penězům, bezúročné období, bezproblémové použití – to jsou argumenty poskytovatelů kreditní karty. Obliba kreditních karet vychází i z jejich flexibility, popřípadě spojení s dalšími výhodami. Pravidelné splátky, možnost čerpat znovu, to jsou vlastnosti kreditních karet, které nejvíce oceňují klienti. Navíc, umíte-li hospodařit s penězi, ušetříte i s kreditní kartou, pokud plně využijete všech nabízených vlastností a zvýhodnění.

Kreditní karta je revolvingový úvěr

Kreditní karta čerpá peníze z úvěru, který má přidělen majitel karty. Ke každé kartě je také nastaven úvěrový limit, to je maximální výše, do které je možné úvěr čerpat. Úvěr je splácen a může být okamžitě znovu čerpán, jedná se tedy o revolvingový úvěr. Tento úvěr Vám poskytnou všichni poskytovatelé finančních služeb, banky, spořitelny, pojišťovny a další. Některé finanční instituce ověřují kreditní score.

Které výhody jsou oceňovány

Kreditní karty jsou kryté bankou, proto bývají bez problémů přijímány k placení kdekoli na světě. Proto si nemusíte nutně pořizovat valuty. Tento typ karty si můžete zařídit i online z pohodlí domova. Ke kreditní kartě patří i doplňkové služby – dárky, pojištění, připojištění, slevy u smluvních partnerů, bonusy, které lze použít při dalším čerpání a mnoho dalších přitažlivých výhod. Obliba kreditních karet stále roste, stejně tak i počet poskytovatelů této služby.

Photo by Philip Taylor PT

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *