Korektní půjčka bez poplatků předem

Chcete si půjčit? Máte několik možností, jak si půjčit. Můžete zvážit půjčky od banky nebo nebankovní společnosti. Online půjčku obdržíte také na Korektnípůjčka.cz, kde se poskytují různé částky peněz.
Půjčka až do 150 000 Kč
Korektní půjčka nabízí částky k půjčení v rozmezí od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Nezaměstnaným a ženám na mateřské dovolené se půjčují sumy maximálně do 50 000 Kč. O půjčku si mohou požádat občané ČR.

Půjčka je vhodná jak pro zaměstnance, tak pro podnikatele a důchodce. K žádosti o půjčce budete potřebovat občanský průkaz a druhý doklad totožnosti – cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list, zbrojní průkaz. O půjčku požádáte tak, že nejprve vyplníte snadnou online žádost. Operátoři společnosti vás následně budou kontaktovat, provede se schválení a poté dojde k vyplacení peněz.

Další zajímavý článek:  Jak poznat, že se jedná o férovou půjčku?

Půjčka se poskytuje bez poplatků, které neplatíte předem ani poté – za posouzení a vyřízení žádosti. Splatnost půjčky je možná v rozmezí od dvanácti měsíců až do 84 měsíců. Peníze se dají použít na cokoliv, protože se jedná o neúčelovou půjčku. Rychlá půjčka vám bude vyhovovat, protože se skutečně vyřizuje velice svižně a navíc z pohodlí vašeho domova. Nemusíte nikam chodit k podpisu smlouvy, stačí absolvovat proces podání žádosti online. Nevyžadují se žádní ručitelé a ani se nebude provádět zástava na váš majetek. U půjčky můžete očekávat výhodnou úrokovou sazbu.

Půjčka bez ručitele

Korektní půjčka je půjčkou bez ručitele a se zárukou spokojenosti. Schvalovací proces trvá jenom několik málo minut a nemusíte se ohlížet na žádnou otevírací dobu. Po odeslání žádosti budete vyzváni k zodpovězení několika otázek, toť vše. V případě, že vše bude poskytovateli vyhovovat a nebude mít žádné námitky, půjčka se schválí a peníze se převedou na váš bankovní účet. Peníze tak můžete využívat třeba už příští den.

Další zajímavý článek:  Jak získat nebankovní úvěr bez náhledu do registru

Photo by wwarby

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *