Klikpujcka.cz – SMS půjčka do výplaty

ID-100179843Už jste si několikrát říkali, že nebudete realizovat žádné půjčování, ale situace se nedá dál zvládat? Jedná se vám hlavně o nižší sumy, protože co nevidět obdržíte výplatu a v tu dobu bude vše špatné zažehnané? Většině lidí není půjčování peněz příjemné, ale pokud se obrátíte na odborníky, nemusíte se ničeho obávat. Dnes jsou hitem hlavně nebankovní půjčky, které se vyřizují prakticky ihned bez nároků na dokumentaci a ručitele. Klikpujcka.cz je rychlá SMS půjčka do výplaty, třeba právě pro vás!

Klikpujcka.cz se poskytuje v částkách od 500 do 5000 Kč. O půjčku se mohou zajímat fyzické osoby s věkem nad 18 let. Je vyžadováno, aby šlo o občany České republiky, kteří mají trvalý pobyt na území ČR.

Současně s podáním žádosti budete dokládat svůj pravidelný příjem. Také je nutné se zaregistrovat do systému Klikpujcka.cz – na webových stránkách. Půjčku využijete na cokoliv, jde o bezúčelovou variantu.

Další zajímavý článek:  Hlavní výhody půjčky pro důchodce bez registru

Doba splatnosti je možná na jeden, dva, tři nebo čtyři týdny. Pokud bude nevyhnutelné, máte možnost si také požádat o prodloužení. Neplatíte žádné poplatky předem za vyřízení. Nepotřebujete ručitele ani zástavu majetku.

Za každých vypůjčených 1 000 Kč na 7 dní zaplatíte 100 Kč. Ke splacení za 7 dní si musíte zajistit v případě půjčky 1000 Kč částku 1100 Kč. Za každých vypůjčených 1000 Kč je nutné zaplatit za dobu 14 dnů 200 Kč, na 21 dnů 300 Kč a na 28 dnů 400 Kč.

Půjčka se sjednává online na Klikpujcka.cz, kde je nutné se nejdříve zaregistrovat, uvést osobní údaje a pak se bude ověřovat váš bankovní účet. Když bude vše v pořádku, pošlou se peníze z půjčky na váš účet v bance. Peníze získáte ihned po vyřízení půjčky. Posílají se převodem na váš bankovní okamžitě po schválení půjčky. Peníze je také možné zaslat poštovní poukázkou na adresu – doručení zabere asi dva dny. V případě, že si berete první půjčku, pošlou se peníze pouze poštovní poukázkou pro ověření vaší adresy.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *