Jak získat nebankovní úvěr bez náhledu do registru

Nebankovní úvěr bez náhledu do registru poskytují firmy nebo soukromníci. Tyto úvěry a půjčky jsou ideálním řešením pro žadatele, kteří nemají šanci získat půjčku v bance. Často nebývá prověřována bonita klienta, mnohdy se nezkoumají ani registry dlužníků, takže o tyto půjčky se mohou zajímat i lidé s nižšími příjmy nebo se zápisem v registru dlužníků. U vyšších částek je nutné ručení, časté jsou také půjčky na směnku.

Počítejte s vyšším úrokem

Pokud hledáte půjčku s nízkým úrokem, zkuste nejdříve své šance v bance. Úroky jsou u nebankovních půjček vyšší, protože poskytovatelé půjček nesou i zvýšené riziko při nesplácení půjčky. Také se zde mohou objevit další skryté poplatky. Snažší dostupnost je vyvážena právě zvýšenými úroky. Pozor je potřeba dát na podmínky smlouvy o úvěru. Pokud budete mít ručitele, pročtěte si podmínky ručení. Také se zastavte u prodlení se splácením a zamyslete se nad případnými sankcemi.

Další zajímavý článek:  Korektní půjčka bez poplatků předem

Nebankovní úvěr bez náhledu do registru nemusí dostat každý

I když podle reklamy a počtu stránek s nabídkami na internetu to vypadá, že půjčka může být poskytnuta opravdu každému, realita je jiná. Mnohé nabídky jsou pouze nabídkami zprostředkovatelů, což zjistíte po vyplnění formuláře. I nebankovní společnosti si své klienty prověřují a klienty, kteří jsou pro ně rizikoví, odmítají. Existuje však i mnoho drobných společností nebo investorů, kteří jsou ochotni půjčit i problémovým klientům – ovšem zavysoký úrok.

Zvažte, zda si půjčit

Jako všude i v oblasti nebankovních úvěrů se najdou podvodníci. Proto je potřeba vybírat nebankovní půjčku promyšleně a opatrně. Vždy ještě zauvažujte, zda je pro Vás půjčka nebankovní opravdu nutná a půjčte si jen tehdy, je-li to nevyhnutelné. Nejste-li si půjčkou jisti, využijte služby poradce nebo proberte smluvní podmínky s právníkem.

Další zajímavý článek:  Hotovostní půjčka online Homepůjčka.cz

Za konzultaci budete muset zaplatit, ale můžete si ušetřit pozdější mnohem větší problémy. Nezapomeňte na to, že znění smlouvy a splátkový kalendář budete muset dodržet.

Photo by 401(K) 2013

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *