Finsen půjčka je rychlá a dostupná online

V případě, že potřebujete extra peníze, chce to rychlé řešení. Společnost Finsen vám může poskytnout rychlou půjčku online. Finsen poskytuje online půjčky v částkách od 1000 Kč do 20 000 Kč. Půjčky se poskytují osobám, které mají trvalý pobyt na území České republiky.

Finsen půjčka není spojována s potvrzením o příjmu. Nedokládání pravidelného příjmu otevírá možnosti půjčení i ženám na mateřské dovolené, nezaměstnaným, studujícím osobám a jedincům pobírajícím invalidní nebo starobní důchod.

Na co si lze půjčit?

Dobrou zprávou je, že Finsen půjčka se dává bez udání účelu a peníze využijete na cokoliv. Není tedy problém si původní záměr půjčky rozmyslet a peníze využít zcela jinak. Splatnost půjčky je stanovena na 21 dní. Do této doby se musí uhradit vše i s danými poplatky k půjčené částce.

Další zajímavý článek:  SMS půjčka od Kredito24

Žadatelé o půjčku nemusí platit žádné poplatky předem za vyřízení a sjednání půjčky. Ovšem je třeba počítat se zaplacením ověřovacího poplatku 1 Kč, který převedete ze svého účtu v bance. Výhodou je, že se nevyžadují žádní ručitelé ani jiná forma zajištění úvěru – zajištění majetku.

Kolik zaplatíte navíc?

O tom, že se půjčky poskytují zcela bez úroků si můžete nechat jenom zdát. U Finsen se úročení nahrazuje stanovenými poplatky. K vypůjčené částce prostě musíte přidat ještě nějakou sumu, aby byla půjčka zcela vyrovnána a vrácena. Pokud si půjčíte 1000 Kč na 21 dní bude činit poplatek 250 Kč. Při půjčení částky 5000 Kč počítejte s poplatkem 1250 Kč a při půjčení od 14 000 Kč do 20 000 Kč musíte zaplatit poplatek 2000 Kč.

Další zajímavý článek:  Finspace - MobilPůjčka.cz

Finsen půjčka je dostupná a snadno sjednáte online způsobem nebo přes SMS. V případě volby internetového sjednání, se nejprve musíte zaregistrovat, pak se přihlásíte do systému, kde zadáte své uživatelské ID a dočasné heslo. Následně se pustíte do výběru půjčky z nabízených variant a potvrdíte. Vyžaduje se uhrazení registračního poplatku 1 Kč. Zažádat se dá i esemeskou v daném tvaru.

Photo by jepoirrier

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..