Férová půjčka bez registru

Férová půjčka bez registru vám umožní si půjčit částky až do 50000 Kč. Férová půjčka je hotovostní nebo bezhotovostní půjčkou. Poskytuje se pomocí obchodního zástupce přímo u vás doma v souladu s odpovědným úvěrováním.

Férová půjčka na cokoliv

Půjčit si můžete částky od od 4 000 do 50 000 Kč. U Fajn půjčky počítejte s rychlostí a srozumitelnou cenou. U půjčky se nevyžaduje uvádění účelu poskytnutí a lze ji využít skutečně na cokoliv. Nevyžaduje se žádné ručení a nepřekvapí vás žádné skryté poplatky. Peníze dostanete do vašich rukou v hotovosti.

František B., Ostrava: Při vyřizování půjčky jsem hlavně ocenil možnost nikam nejezdit a vše vyřídit doma.

Online přehled půjčkového účtu

Půjčíte si peníze a následně můžete kontrolovat stav vaší půjčky online. Budete mít takto skvělý přehled, co je splaceno a co ještě zbývá doplatit. Při sjednávání půjčky očekávejte osobní přístup ke každému žadateli. Jakmile si sjednáte půjčku, budete potřebovat potvrzení o doložení příjmu za poslední tři měsíce a platný občanský průkaz. Jakmile se půjčka sjedná, budou vám peníze vyplaceny hotově. Lze také využít možnosti vyplnění online žádosti a firma poskytující půjčku vám zavolá zpátky.

Další zajímavý článek:  Nebankovní úvěry jsou stále více využívány

Splácení půjčky

Jakmile bude sjednána půjčka, bude vás mít na starosti obchodní zástupce a ten se za vámi vždy dostaví pro sjednanou splátku. Splácení probíhá každý týden a budete vracet domluvenou sumu. Peníze předáte v hotovosti obchodnímu zástupci. Může nastat situace, kdy se dostanete do potíží s financemi a nebudete mít na pokrytí požadovaných splátek. V této situaci vám bude navrženo optimální řešení splácení tak, aby to bylo pro obě strany akceptovatelné. Můžete se avšak spolehnout, že se to objede bez sankčních poplatků. RPSN se odvíjí podle doby splácení půjčky. Celková částka k zaplacení vám bude poskytnuta obchodním zástupcem v době vyřízení půjčky.

Další zajímavý článek:  První půjčka do 5000 Kč zdarma
Férová půjčka bez registru
Hans / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *