Extra Money půjčka – SMS půjčka rychle

Rychlá půjčka před výplatou se zalíbí osobám v situaci, kdy bude nevyhnutelné si pořídit malou peněžní částku na krátký čas. Zároveň se hodí občanům, kteří vědí, že mohou v dojednaném termínu půjčku vrátit i se stanovenými úroky nebo poplatky.

U krátkodobých půjček není třeba projít sháněním složité dokumentace. Vyřizují se velice snadno a jednoduše, třeba z pohodlí vašeho domova.

Snadná a rychlá Extra Money půjčka

Pro poskytnutí půjčky musíte splňovat věk žadatele od osmnácti do 65ti let. Nebudete potřebovat potvrzení o vašem příjmu. Při posuzování se nenahlíží do registrů dlužníků. Půjčka bez registru určitě potěší všechny zájemce, kteří neměli v minulosti hladký průběh splácení svých půjček a úvěrů. Vyzkoušet můžete i SMS půjčku od Real Money, o které jsme psali dříve https://www.pujcky-pres-sms.cz/rychla-sms-pujcka-real-money/

Další zajímavý článek:  Rychlá SMS půjčka Real Money

Jestliže žádáte o půjčku poprvé, počítejte, že se vám může půjčit maximálně 4 000 Kč. Jakmile tuto půjčku zaplatíte, je povoleno si půjčit částku až do výše 10 000 Kč. Splatnost půjček je dána od jednoho do čtyřiceti dnů. Variantu splácení si můžete vybrat sami.

Peníze rychle – Extra Money půjčka

Online žádost o SMS půjčku bude vaším prvním krokem k vypůjčení částky až do 15 000 Kč. Půjčka je spojena s krátkodobou splatností, která ve většině případů nepřesáhne jeden kalendářní měsíc. V případě nutnosti je možné odložení celkového splacení, ale ne déle jak několik týdnů.

Nejjednodušším způsobem požádání o půjčku je si podat online žádost. Pokud dojde ke schválení, můžete počítat s rychlým vyplacením půjčky. Peníze se posílají okamžitě na bankovní účet, který jste uvedli při vyplňování žádosti. Lze si vybrat mezi SMS půjčkami bez registračního poplatku nebo SMS půjčky s poplatkem 1 Kč.

Další zajímavý článek:  Půjčka bez registru je vhodná nejen na rozjezd podnikání

Po vyplnění online žádosti vám zkontaktuje někdo ze zákaznického servisu a postará se o zodpovězení vašich případných otázek ohledně půjčky. Extra Money půjčka se schvaluje během hovoru a následně se peníze z půjčky automaticky odesílají na váš bankovní, tedy ten samý den.

Photo by CJ Isherwood

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..