Dolce credit – Půjčka online a SMS

Rádi byste získali rychlou půjčkou s krátkou dobou splatnosti? Obrátit se můžete i na Dolce credit. U Dolce credit můžete získat půjčku od 999 Kč do 4999 Kč.

Půjčka online od Dolce Credit se v těchto částkách poskytuje na cokoliv. Nikdo se vás tedy nebude ptát, co budete platit pomocí peněz z půjčky, protože se jedná o neúčelovou půjčku.

Poplatky a splatnost půjčky

Splatnost půjčky je možná na 7, 14, 21 nebo 28 dní. Splatnost si můžete prodloužit, ale počítejte s požadováním poplatku za tuto službu.

Další poplatek zaplatíte za jednorázovou registraci na internetu, cena činí 1 Kč. Registrace a zaslání poplatku jsou nutné k ověření údajů, bankovního účtu a jiných údajů. Poplatky za prodloužení půjčky se odvíjejí podle výše půjčky. Úročení zastupují dané poplatky, které se splácí společně s půjčenou částkou.

Další zajímavý článek:  Rychlá půjčka přes SMS

Půjčka bez ručitele

Od Dolce credit získáte půjčku, kde se nemusí shánět ručitel. O půjčku si mohou požádat občané České republiky, kteří mají věk minimálně dvacet let. Podmínkou k poskytnutí půjčky je, aby šlo o pracující fyzickou osobu bez záznamů v registrech dlužníků a nesmí mít žádné neuhrazené dluhy. Celá platební historie žadatele musí být bezproblémová. Dále je potřeba vlastnit bankovní účet, kam se posléze pošlou peníze.

Platba peněz z půjčky probíhá v ten samý den, pokud se jedná o účet u stejných bank. Pokud se účty bank různí dojdou peníze na váš účet následující den.

Další zajímavý článek:  SMS půjčka se vyřizuje velice snadno

Půjčka online – jak zažádat?

O půjčku můžete požádat online způsobem nebo díky SMS. Jestliže budete mít zájem o půjčku přes internet, bude nutné se nejprve zaregistrovat na webových stránkách Dolce credit, kde se přihlásíte do systému, zadáte uživatelské ID a dočasné heslo. Následně dojde k výběru nejvhodnější varianty půjčky a potvrzení půjčky. Do políčka zadáte heslo a potvrdíte tlačítkem. Půjčka přes SMS nejprve také potřebuje registraci na internetu, abyste získali svoje uživatelské ID a heslo.

Photo by James Cridland

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..