Cash For Life půjčka do výplaty

Cash For Life půjčka do výplatyUž jste si někdy museli půjčovat peníze? Možná se jednalo o půjčky od známých nebo příbuzných, kteří se už zdráhají dál půjčovat. V současné době není problém najít banku nebo nebankovní společnost, která by vám nemohla vyhovět s půjčením různě vysokých částek.

Cash For Life vám může poskytnout skutečně rychlou půjčku například v době do výplaty. Půjčku od Cash For Life můžete získat v částkách od 1 000 Kč do 10 000 Kč.

Cash For Life půjčka do výplaty je dostupná občanům s věkem od osmnácti do 65 let. Musí se jednat o jedince s českým občanstvím.  Dále se požaduje bezdlužnost u společnosti CASH FOR LIFE. K žádosti o půjčku však nebudete dokládat žádné potvrzení o příjmu. Díky tomuto faktu je tedy možné, aby si půjčili peníze i lidé, kteří se momentálně nacházejí bez příjmu ze zaměstnání nebo podnikání. O půjčku může zažádat plnoletý student, žena na mateřské dovolené či aktuálně nezaměstnaný člověk. K vyřízení budete potřebovat občanský průkaz a také funkční mobilní telefon.

Další zajímavý článek:  Recenze půjček vám mohou pomoci

Půjčit si navíc můžete na cokoliv, protože důvody vedoucí k půjčce není třeba uvádět. U půjčky neočekávejte žádné skryté poplatky. Posouzení a vyřízení půjčky se uskutečňuje bez poplatků předem. U půjčky se nevyžadují ručitelské závazky a ani se nebude provádět zástava na váš majetek, ať už movitý nebo nemovitý.

Doba splatnosti půjčky je možná na 7 dnů, 15 dnů, 21 dnů, 30 dnů. Pokud se vám bude zdát termín příliš krátký, můžete požádat o prodloužení splácení o dalších patnáct dní. Prodloužení splácení lze provádět celkem třikrát. Celkové prodloužení splácení je tedy možné o 45 dnů. Podrobná tabulka splatnosti půjček je dostupná na těchto stránkách.

Další zajímavý článek:  PR článek

Splácení je společností stanoveno dohromady s poplatkem, který zastupuje úrok. Zaplatíte předem stanovenou částku. Půjčku lze sjednat online způsobem, kdy se na webových stránkách zaregistrujete a pošlete žádost, ale také SMS zprávou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *